Анонси 2011

Опитування

Чи відвідуєш ти групу по вивченню Біблії в помісній церкві?

Біблія online

Media West -2012

Головна Всеукраїнські новини В Рівному відбулась молодіжна конференція «Життя з подостатком»


В Рівному відбулась молодіжна конференція «Життя з подостатком»

Друк

Новини - Всеукраїнські новини

Жити життям, яке приносить радість, утіху, мир, успіх, задоволення, - чи не про таке мріє кожна людина на землі. Особливо це питання турбує сучасну молодь. Ось тому, суботнього дня 11 листопада в Рівненській церкві ЄХБ (вул.Павлюченка, 11) зібралися близько 250 молодих людей, щоб пороздумувати над темою: «Життя з Подостатком»(Івана 10:10).

Географічно конференція була представлена дуже широко: Рівне, Ковель, Луцьк, Здолбунів, Вінниця, Полтава. Це не повний перелік українських міст, звідки приїхала молодь.

Гостями конференції були молоді люди з Москви та Республіки Татарстан.

 

На початку служіння брат Григорій з Москви зауважив: ''Подостаток'' в житті - це коли ми дивимось на Христа - і як результат відображаємо Його в думках, словах, вчинках».

 

В музичній програмі брали участь духовий оркестр місцевої церкви, оркестр з республіки Татарстан, музичний гурт з Москви. Також молодь з різних церков мала змогу прославити Господа, виконуючи духовні гімни.

 

 

Особливим гостем конференції був пастор московської церкви ЄХБ Петро Данилович Петерс. Християнин, котрий постраждав за віру в часи тоталітарного режиму. Близько 11 років провів в тюрмах за проповідь Слова Божого. В його словах відчувалась теплота і щирість: ''Якщо ми в життєвій дорозі з Ісусом,то в нас буде і життя з подостатком''.

 

Конференція стала новим етапом в житті п’ятьох молодих душ, які під час заклику до покаяння відгукнулись серцем і прийняли рішення слідувати за Ісусом Христом.

 

 

Будемо пам'ятати обітницю, яку залишив нам «Начальник й Виконавець віри»  Ісус: «Я прийшов, щоб ви мали життя, і з подостатком щоб мали.» (Івана 10:10)

Інформаційний відділ Upgrade

Фото:Сергій Дудинський,Микола Дронов

tr>

Повідомлення 

 
#3 Taras B 2012-11-20 16:35 А де аудіо записи з конференції???
(Дякую)
Цитувати
 
 
#2 Віктор 2012-11-17 01:33 Дякуємо за конференцію!!! Цитувати
 
 
#1 молодь 2012-11-14 20:17 Благословенна конференція!!! Цитувати
 

Останні коментарі