Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Ревность - грех ли это?

Біблія online

Media West -2012

Головна Всеукраїнські новини Нагородженння Християнської Футбольної Ліги сезону 2012


Нагородженння Християнської Футбольної Ліги сезону 2012

Друк

Новини - Всеукраїнські новини

Підходить до кінця 2012 рік, а з ним і сезон Християнської Футбольної ліги Івано-Франківська, 15 груня відбулось урочисте нагородження всіх команд, яке відбувалось в «Домі молитви». Як і на любому великому святі повинні бути гості, так не обійшлось без них і на нашому. Гравці НФК «Ураган»- Шотурма Петро, Сімка Андрій, Кордоба Роман, також Скіцко Іван (тренер команди «Ураган-2»), Даньків Михайло (лікар команди) - всі вони прийшли привітати переможців та учасників ХФЛ, за що їм дуже велике дякую від колективу Християнської Футбольної Ліги.

 

Звичайно не обійшлось і без духовної частини , де поділився роздумами проповідник місцевої церкви Дмитро Васільєв. Також своїми духовними цінностями і переживаннями, важливими в житті спортсменів, поділились Скіцко Іван та Даньків Михайло.


 


 

Чемпіоном Вищої ліги стала команда «Зоря», яка ще за тур до кінця змагань затвердила своє чемпіонство, срібло змогли здобути хлопці з команди «Бистриця», яка ще в минулому сезоні виступали в Першій лізі, «Спартак 91» задовільнилися бронзою, що також непоганий результат для цієї команди.


 

В першій лізі досить не очікувано перемогу отримала команда «Energy», про яку на початку сезону не можна було сказати що вона фаворит змагань, срібло забрала команда «IF United», що почала сезон не досить впевнено, і це призвело до низки поразок, але в кінці змогла реабілітуватись і втриматись на другій позиції в турніріній таблиці, а найтитулованіший учасник ХФЛ- команда «Факел» змушена була задовільнятись бронзою.


 

В другій лізі «ФМ-2» змогла здобути чемпіонство, «ЛНАУ» срібло, а «ZM» бронзу змагань. Ну і володаром кубку стала команда «WOG pride»з прізвиськом «чорні леви», кубок розігрувався між всіма командами вищої та першої ліг.

Також під час сезону відзначились такі гравці: Ігор Яків’як, Ільчишин Роман, Осудар Андрій, які стали кращими бомбардирами в своїх лігах, та кращми голкіперами Євген Яровенко, та Івасишин Іван.


 

Під кінець церемонії нагородження ведучі з Іваном Скіцком розіграли футбольні м’ячі, що також було приємно для присутніх.

На закінчення колектив Християнської Футбольної Ліги хоче побажати всім користувачам сайту upgrade щасливого Різдва та Нового року, щоб християнські принципи завжди переважали в вашому житті.


 

Розгорнути

Повідомлення 

 
#1 Дмитро 2012-12-18 12:02 відео
www.cfl.if.ua/.../
Цитувати
 

Останні коментарі