Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Ревность - грех ли это?

Біблія online

Media West -2012

Головна Анонси 2012 Влітку відбудеться III фестиваль християнської молоді Західної України


Влітку відбудеться III фестиваль християнської молоді Західної України

Друк

Новини - Анонси 2012

Вже сьогодні поспіши зареєструватися сам і запроси свого друга на III Фестиваль християнської молоді Західної України, який відбудеться в мальовничих Соколиних горах з 27 липня по 3 серпня! Фестиваль пройде під гаслом «Проповідуй слово» і ставить перед собою ціль запалити молодих людей та об’єднати для єдиної мети. Месидж фестивалю - «Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою» 2 Тимофія 4:2.

Не пропусти можливості побути в єдинстві з братами та сестрами, почути цікаві майстер класи, разом взяти участь у соціальному служінні, спортивних іграх та змаганнях, провести незабутні спілкування біля вечірнього вогнища!!! Нехай тобі ніщо не завадить приїхати на фестиваль, адже у світі, де кожні 5 хвилин помирає християнин за віру в Христа, свобода слова та віросповідання є величезним благословенням!! Цінуй можливістю, яку сьогодні дає тобі Бог!

Ренальдос Алексеевас (Литва): «Когда я ехал на фестиваль, я не представлял как можна совмещать активный отдых и духовную програму. Но все пройшло просто замечательно, Бог дал возможность не только участвовать в интересных спортивних соревнованиях, а и переосмыслить всю свою жизнь на вечерних богослужениях, общении в малих групах и беседах у костра. Все было настолько ярко и богодухновенно, что большинство проповедей я помню и сейчас. Один день, когда сильный дождь чуть было не прорвал навес, где стояла апаратура, мы с братьями молились и Бог сделал чудо – тучи разошлись и появилось солнце. Это очень укрепило мою веру в могучего и реального Бога. На фестивале я обновился в покаянии, это было особенное и очень благословенное время».

Юлія Дзьоба: «Фестиваль християнської молоді 2012 став для мене точкою відліку нового життя. Я думаю, що немає кращої атмосфери, яка б сприяла покаянню, оскільки на фестивалі Бог діє особливо натхненно та наполегливо на кожному кроці через слово, спілкування та молитви. Моє серце та серця багатьох невіруючих людей почули голос Христа саме на фестивалі. Це найважливіше для Бога, що Його церква росла, тому я дуже хотіла б щоб наступний фестиваль відбувся в такому ж дусі».

vk.com/event43428602

Останні коментарі