Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Ревность - грех ли это?

Біблія online

Media West -2012

Головна Всеукраїнські новини 7-й з’їзд керівників молоді Рівненщини


7-й з’їзд керівників молоді Рівненщини

Друк

Новини - Всеукраїнські новини

З 16 по 19 січня відбувся 7й з’їзд керівників молоді Рівненської області. 96 молодих осіб з центрального, північного та південно-західного регіону Рівненщини зібрались разом, щоб провести плідний час спілкуючись, слухаючи Боже слово, семінари та проповіді, аналізуючи та плануючи служіння. Гаслом конференції та й всього наступного року стало місце Писання 2 Тимофія 4:2 «Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та наукою».

Ціль – учнівство і євангелизм через малі групи.

 

 

16 січня відбувся заїзд на базу відпочинку «Берізка», що в Олександрії. І вже о 20:00 молодь мала змогу спільно поклонятись великому та сильному Господу та відкрити свої серця для розуміння Його істин. Пастор Михайло Андрійович Іллюк ділився словом, нагадуючи присутнім про дію Духа Святого через совість та про те, як важливо чути Його голос.


 


 

17 січня розпочалось з особистого спілкування з Небесним Батьком. А після сніданку та спільного прославлення присутні мали можливість відвідати надзвичайно цікаві семінари з участю Андрія Долганова - координатора євангелізаційного проекту poiskBoga.com. Було порушено три теми «Благовістя через Інтернет», «Небезпека Інтернету» та «Співпраця через Інтернет». Саме мережа інтернет є місцем, де можливо зібрати таку кількість людей, яку не вміщала жодна грандіозна євангелізація чи певний християнський захід. Число інтернет-користувачів в світі становить 2,1 млрд., включаючи досить різні вікові категорії. Люди проводять дуже багато часу в різноманітних соціальних мережах та пошукових системах, потребуючи спілкування, вирішення своїх проблем та відповідей на особисті питання. Інтернет для нас християн, особливо наголошував Андрій Долганов, повинен бути територією, яку потрібно завойовувати (Ісус Навина 1:8,9), а не місцем, яке відволікає нас від служіння і відносин з Богом. В Інтернеті використовуються всі передові технології для впливу на підсвідомість людини. Християнин повинен звертати увагу користувачів Інтернету на Бога. І для цього нам потрібно співпрацювати, щоб разом виконати Велике доручення Ісуса Христа.


 


 

18 січня лекції про сімейні відносини для одружених пар проводив Любомир Турчак, а неодружені брати та сестри слухали семінари Сергія Сологуба на тему «Ученичество: что передать верным людям?».

Як захистити любов, підтримувати романтичні відносини в шлюбі, бути найкращими друзями та стояти в молитовному проломі один за одного – про це та інше ділився на прикладі відносин Соломона та Суламіти і сімї Корнилія пастор Любомир. Звучало багато особистих прикладів та закликів змінювати свій сімейний устрій в кращу сторону.

Сергій Сологуб відкрив для молодих людей надзвичайну важливість особистого духовного росту і зрощення послідовників через учнівство. Ми клітини в організмі Ісуса Христа. Нормальна функціональна клітина, отримуючи поживні речовини живить собою інші клітини, такої тенденції немає лише в ракових клітинах. Нам християнам дуже важливо мати повноцінні відносини з Богом, час молитви, читання Слова Божого та єднання з Творцем на одинці. Але поглинаючи Божі істини та отримуючи Божі відкриття, життєво необхідно передавати їх іншим людям, нашим послідовникам, яким ми допомагаємо міцніше ставати на Божому шляху.

Родзинкою вечірніх богослужінь були надзвичайно цікаві і захоплюючі ток-шоу з участю колишніх молодіжних обласних керівників – Нестерука Володимира, Приходько Олександра, Срібнюка Василя та Андрія Корнійчука. Брати ділилися досвідом, а також згадували той нелегкий шлях зі своїми переживаннями, труднощами та радісними перемогами.

Важливим моментом з’їзду був аналіз та планування молодіжного служіння в області на 2013 рік. Брати збиралися разом і неодноразово схиляючи коліна просили в Бога мудрості та керівництва у їх подальшій праці на ниві Господній.


 


 

19 січня був днем закриття конференції. Пастор Андрій Корнійчук ще раз закликав всіх йти в світ і проповідувати Слово Спасіння, виконуючи місію, яку нам доручив Христос. А також багато-багато молитися за служіння, товаришувати з невіруючими людьми, розвивати відносини на малих групах, тим самим розширяючи Царство Боже.

Не обійшлося без подяк і нагород. Подарунок отримала сімейна пара, яка перемогла у сімейних змаганнях, що проходили два дні поспіль.

Молодіжний керівник Роман Курбацький особливо дякував молодіжній команді, без якої власне і не зміг би здійснити досить багато проведених річних заходів.

А найбільша подяка та слава звичайно лунала Господу, за допомогу, свободу, можливості, керівництво та надзвичайні благословення!

Ворона Світлана

 


 

Останні коментарі