Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Чи відвідуєш ти групу по вивченню Біблії в помісній церкві?

Біблія online

Media West -2012

Головна Новини християн світу Творці фільму "Відважні" брати Кендрики зробили перерву у своїй кар'єрі


Творці фільму "Відважні" брати Кендрики зробили перерву у своїй кар'єрі

Друк

Новини - Новини християн світу

Олбані, штат Джоджія – більш ніж десятиліття Алекс і Стефан Кендрики досягали любителів театру та кіно фільмами, побудованими на вірі, які привернули увагу Голівуду і глядачів усього світу. Стрічки, які виходили одна за одною, підтримували зацікавленість фанів: від таких фільмів як Flywheel, 2003 до Facing the Giants, 2006, Fireproof, 2008, Courageous, 2011. Після ледь помітних перерв між написанням та зйомками, брати вирішили зламати традицію і відступити від фільмування на деякий час.

Їх наступний вихід? Книга. «Любов готова на батьківство», паросток популярної «Любов готова» з фільму «Fireproof», буде «40-денною подорожжю для допомоги батькам передати любов Христа своїм дітям, – пояснює Стефан Кендрик. – Ми хочемо допомоги батькам завоювати серця своїх дітей, щоб завоювати їх вуха, змусити чути». Відколи аналогова книга, що мала на меті зміцнення шлюбів, була поміщена у фільм 2008 року, батьки побажали схожу книгу для допомоги у впливі на дітей заради Христа. Очікується вихід книги цього літа.

«Фільм зняти нелегко, але для нас набагато легше працювати з візуальним матеріалом, ніж з друкованим», – каже Стефан Кендрик, – писати книгу – це немов писати 15 курсових робіт одна за одною. Це втомлює, ба навіть вимотує». До кожного фільму існує роман, але вони були спів-написані з професійними авторами. Усі вони потрапили у список бестселерів New York Times. Брати також написали 3 книги з нуля – «Любов готова», «Любо готова щоденно», присвячена парам, а також – «Рішення для чоловіків».

Чого очікувати від дуету далі лишається загадкою. Відомо лиш те, що вони хочуть витратити деякий час, щоб прямувати Божими напрямками перед тим, як припускати можливість виходу іншого фільму.

«Ми не сприймаємо зйомки фільмів як належне. Ми завжди повертаємося до початків, щоб знайти Божий напрямок». Алекс Кендрик сказав: «Зйомка забирає рік або два вашого життя, від сім’ї та друзів. Чому б ми вибрали це, якби там немає Бога?» Його менший брат гаряче погоджується. «Фільми не хочуть зніматися, – каже Стефан Кендрик, – вони забирають роки планування, писання, зйомок… Існує так багато потенціальних проблем, які б зупинили продукцію. Це схоже на подорож по замінованому полю з купою проблем: із фінансами, із сценарієм, із маркетингом та поширенням». Але винагорода значно більша. «Вогнетривкий» вийшов на DVD в 75 країнах, «Відважний» – у 76. В березні 2012 близько тисячі поліцейських прийняли Христа у країнах Південної Америки після перегляду. «Ви отримуєте відгуки з усього світу, говорячи собі: невже це насправді?. Ось коли ми розуміємо, що воно варте крові, поту та сліз,» – продовжує Стефан Кендрик.

Окрім відповідальності за зйомки, брати працюють в баптистській церкві Sherwood, де 39-річний Стефан служить старшим спів пастором/проповідником, а 42-річний Алекс – спів пастором. Вони багато розповідають про підтримку, яку отримують від пастора Майкла Гатта і його бачення щодо досягнення світу з міста Олбані штату Джорджія. «Майкл був пастором, який повністю віддавався іншим, демонструючи лідерство заради Христа, і споряджаючи працівників для успіху. Це церква, яка найбільше молиться і любить з усіх, де мені доводилось бувати», – каже Стефан.

Досягнення світу для Христа – це те, що відбувається зараз через фільми та книги, що базуються на церкві. Багато де продовженням стрічки було проведення часу по всьому світу з метою впливу на молодь. Наприклад:

- Зібрані кошти було витрачено на покупку мотоциклів для пасторів Судану, щоб чоловіки, більш відомі як «мобільні місіонери», могли долати більші відстані.

- Церква співпрацювала з міжнародною місією International Mission Board (IMB) у багатьох проектах, а в 2011 році пожертвувала $100,000 агентству місії.

- Найновіше міжнародне бачення церкви – співпраця з IMB для досягнення нідерландськомовного населення Німеччини.

- В своїй місцевості йде рух до покупки 82-акрової (32,8 га – прим. перекладача) евангелізійної спортивної площі в м. Олбані.

- Зародилися церкви в Сан Франциско і Балтіморі.

Алекс і Стефан дивляться у майбутнє, хоча і іншими, аніж фільми, шляхами; вони хочуть допомогти наступному поколінню вивчитися на їх помилках і отримати користь від їх розуміння. «Ми обтяжені бажанням вилити себе в наступне покоління християнських творців кіно. Вони можуть знати, як використовувати найбільші новинки техніки, але не те, як боятися Бога і шукати Його через рішення у своїх продуктах. Хоч Алекс і я ніколи не навчалися у школах знімального мистецтва, ми прагнемо допомогти тим, хто шукає насамперед Царства Божого і не женеться лише за зйомкою класного фільму. Кожне покоління має думати про тих, хто йде слідом і направляти їх до успіху. Майкл нагадує нам, що хто хоче наступне покоління найбільше, той їх і отримає… Цього хочемо ми.»

Останні коментарі