Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Бути мудрим - це означає:

Біблія online

Media West -2012

Головна Анонси 2012 Київська Богословська Семінарія


Київська Богословська Семінарія

Друк

Новини - Анонси 2012

Київська Богословська Семінарія дає необхідну підготовку для тих, хто прагне служити Господу в Церкві. Випускники Семінарії зараз є пасторами, проповідниками і навіть керівниками християнських об'єднань. Сестри. які навчалися в Семінарії проводять роботу з дітьми, служать вчителям недільних шкіл та приймають участь в організації дитячого служіння в церкві. Десятки вчителів недільних шкіл дають позитивний відгук про навчання і ніколи про це не жалкували.

Одною з базових програм. яка використовується в Семінарії є курс “Ефективне навчання дітей” з вивченням методики викладання Євангелії дітям, вікової психології та християнської освіти. Цей курс проводить організація ЄОД і сьогодні має вже 3 рівні (включаючи працю з підлітками).

Під час навчання в Семінарії студенти мають досить часу на спілкування, відвідування Київських церков у вихідні дні та прогулянок по вечірньому Києві.

Збагатити свої пізнання можна у бібліотеці, що знаходиться при Київській Богословській Семінарії. Тут на даний час знаходиться до 2 000 книжок християнської тематики. Щороку бібліотека поповнюється кільку сотнями нових книжок, які виходять у світ.

Учбова програма в Семінарії збудована так, щоб можна було приїжджати на сесію лише 3 рази на рік по два тижні кожна сесія. За одну таку сесію студент отримую 80 годин викладання 4-х предметів (по 20 годин кожен).

Викладачі переважно американські пастори і професори духовних закладів в Америці. Вони мають високий рівень освіти, великий досвід служіння та доступний стиль у передачі матеріалу.

Адреса Київської богословської семінарії:
Братства Незалежних Церков та Місій ЄХБ України
Україна, 03148
м.Київ, вул.Генерала Пухова, 4,
Ректор КБС Юрченко В.М.
тел.: (050) 331-43-09
тел/факс: (044) 403-68-97
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
веб-сайт: www.bibcm.org

Останні коментарі