Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Ревность - грех ли это?

Біблія online

Media West -2012

Головна Анонси 2012 РІВНЕНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ БІБЛІЙНИЙ КОЛЕДЖ


РІВНЕНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ БІБЛІЙНИЙ КОЛЕДЖ

Друк

Новини - Анонси 2012

Місія РіРБК.
Рівненський Регіональний Біблійний коледж являється середнім християнським навчальним закладом і структурно входить в єдину систему духовної освіти Всеукраїнського Союзу Об’єднань ЄХБ, місія якого полягає в тому, щоб під керівництвом триєдиного Бога, на основі безумовного авторитету Святого Писання підготувати духовно зрілих християн для виконання місії церкви на землі.

Академічні програми коледжу.
Навчання в РіРБК проводиться за очно-заочною формою (за 1 рік 5 сесій по 6 днів). Після закінчення усіх програм навчального процесу, студент отримує диплом відповідної спеціальності.

Пастирське служіння – 2 роки.
Курс розрахований на студентів, які бажають надбати необхідні знання в сфері пасторського опікування та проповіді Слова Божого. Ця програма направлена на формування навичок, необхідних для звершення служіння проповідника та керівника групи по вивчення Біблії.

Християнська освіта – 2 роки.
Курс розрахований на студентів, які бажають надбати необхідні знання в сфері християнської освіти. Ця програма орієнтована на формування навичок викладання Біблії і керівництва в Недільній Школі.

Молодіжне служіння – 2 роки.
Курс розрахований на братів та сестер, які бажають надбати знання необхідні для звершення служіння з молоддю. Ця програма орієнтована на формування бачення, розвиток лідерських та душеопікунських навиків для організації молодіжного служіння в помісній церкві.

Матеріально-технічна база
Біблійний коледж для успішного навчання забезпечує студентів наступним: проживанням у гуртожитку, триразовим харчуванням, бібліотекою та відеотекою.
Церкви, які направляють студентів на навчання, зобов’язані частково компенсувати витрати коледжу на харчування і проживання.

Наша адреса:
Рівненський Регіональний Біблійний коледж
вул. Дворецька, 41, каб.57
м. Рівне,
Україна, 33010.
Телефон: (0362) 43-90-74.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Щоб поступити до коледжу, необхідно:
• Визнавати Ісуса Христа, як свого особистого Спасителя.
• Бути членом помісної церкви євангельсько-баптистського Братства.
• Подати наступні документи:
1. Заяву про вступ до коледжу.
2. Заповнену анкету.
3. Копію атестата про середню освіту або диплома з додатком (відомістю про успішність).
4. Фото 3х4 (2шт.).
5. Характеристику-рекомендацію від пастора церкви на бланку коледжу.
6. Автобіографію та свідоцтво про навернення.
• Здати вступні іспити (тест на знання Біблії, переказ з української мови), а також пройти співбесіду.

Дрикалович Сергій, м. Здолбунів – 2.

„Під час мого навчання Господь готував мене, а пізніше дав змогу звершувати служіння по організації нової церкви. Також я зрозумів і переконався на власному досвіді, що якщо християнин хоче розвиватись в служінні, то йому необхідне навчання.”

Левценюк Марія , м. Дубно.

„Я більше дізналась про психологію дітей різного віку, їх потреби; зрозуміла важливість роботи з батьками і особливо з дітьми в позаурочний час. В коледжі, Бог дарував мені зустрічі з чудовими людьми, через які давав мені необхідні поради та відповіді на безліч важливих питань.”

Костюк Ольга, с. Городище.

„Для мене особисто, навчання в коледжі було не обов’язком, а потребою душі. Коледж навчив мене бути більш пунктуальною та вимогливішою до себе, любити людей та відчувати їх потреби. Навчання допомогло мені будувати урок так, щоб дітям було цікаво, доступно і зрозуміло.”

Повідомлення 

 
#4 Саньок 2010-09-17 02:24 Навчання початкове проводиться на дворецький церкві. Цитувати
 
 
#3 Юрій 2010-09-15 17:46 Скажіть, будь-ласка, де в Рівному проводять навчання на регента? Дякую. Цитувати
 
 
#2 Світлана Попко 2010-09-12 00:35 Навчання у коледжі - благословіння, яке ми маємо!!!Завдякі набутим знанням стає набагато легше звершувати служіння, адже Господь хоче, щоб ми робили його якісно!!!))) Цитувати
 
 
#1 Неоніла Матвійчук 2010-09-01 14:56 Для мене було великим благословінням навчання у Рівненському Біблійному коледжі.Я навчалася на факультеті \\\"Бібліотечне служіння\\\"Бог мене навчив через викладачів передавати істину іншим людям.Я маю величезні благословіння у служінні.Слава Богу за те що скерував мене на навчання саме у РіРБК.Я також там знайшла багато друзів,і ще більше того,залишилася у коледжі на служінні БІБЛІОТЕКАРЯ. Цитувати
 

Останні коментарі