Анонси 2011

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Опитування

Як часто ти розказуєш своїм друзям про Бога?

Біблія online

Media West -2012

Головна Анонси 2012 Увага! Запрошуємо журналістів, редакторів, блогерів...


Увага! Запрошуємо журналістів, редакторів, блогерів...

Друк

Новини - Анонси 2012

Увага! Сайту UpGrade потрібні представники, журналісти, редактори, перекладачі, блогери!

ЯКЩО у Вас є цікава інформація про життя євангельських церков України, а також про життя й служіння відданих служителів Божих чи цікаві свідоцтва про життя християнської молоді – НАПИШІТЬ ЧИ ПОДЗВОНІТЬ НАМ!

ЯКЩО Ви маєте можливість відвідати якийсь християнський захід, фестиваль чи конференцію або ж самі берете у ньому участь і хочете про це розказати – ми раді будемо ОПУБЛІКУВАТИ ВАШІ ексклюзивні спостереження та фото!

ЯКЩО Ви добре орієнтуєтесь у інтернет-просторі і можете зібрати гарну збірочку новин, цікавих як для віруючих, так і для невіруючих – НАДІШЛІТЬ нам ці новини!

ВЕЛИКИХ ГРОШЕЙ Ви на цьому, звичайно, не заробите, але зможете отримати НАБАГАТО БІЛЬШЕ – благословіння від самого Господа!

Увага авторам! Всі новини будуть опубліковані виключно за Вашим підписом, що суттєво розширить Ваш журналістський послужний список і дасть більше шансів для подальшого співробітництва з різними виданнями.

Увага редакторам! За допомогою нашого проекту Ви зможете відкрити для себе багато нових авторів – як молодих і креативних, так і зрілих та мудрих.

Увага благодійникам! Ви можете підтримати цей сайт не лише молитовно, але й матеріально.

Ті, хто зацікавився нашими пропозиціями, можуть повідомити про це координатора сайту і отримати докладну інформацію особисто.

Нам ПОТРІБНО:
1. Представники в регіонах України та з-за кордоном
2. Працівники в Адміністрацію UpGrade:
a. Мультимедійне оформлення
b. Редактор і коректор UpGrade
c. Обробка інформаційних ресурсів
d. Обробка інформаційних ресурсів
e. Блогер сайту UpGrade
f. Перекладач статей

Керівник UpGrade: Дунін Віктор Павлович
e-mai Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
skype: renault871
tel: 067 4504299, 093 9966081
Координатор UpGrade: Лешко Олександр Васильович
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
skype: aleх_leshko
tel: 0633100260, 0964579912

Адміністрація UpGrade

Останні коментарі