Анонси 2011

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
prev
next

Опитування

Чи варто мріяти?

Біблія online

Media West -2012

Головна Про нас


Кто мы?

• Христианский информационный ресурс UpGradeІнформацію, яка присутня в кожній клітинці живого створіння – від одноклітинних організмів до людини, - можна назвати загальним проявом життя. В молекулі ДНК спостерігається найбільша цінність інформації! Вона в точності відповідає безкінечній множині життєвих процесів. Ця інформація творить справжнє життя. Хто ж таким надзвичайно дивним способом впорядкував цю інформацію? Хто ж є цим розумним Відправником? Цей Відправник «споконвіку був Словом, а Слово в Бога було і Бог було Слово» Івана1:10. І всі витоки інформації та життя пішли від Бога: «усе через Нього повстало і ніщо, що повстало, не повстало від Нього» Івана 1:3. «і світ через Нього повстав…» Івана 1:10.


 • Інформаційна підтримка християнських церков
 • Альтернатива іншим не християнським сайтам
 • Захист християнського вчення серед ЗМІ
 • Популяризація і пропаганда християнських цінностей серед мас-медіа
 • Євангелизм і учнівство через Internet
 • Формування позитивного іміджу євангельських християн у сучасному світі
 • Інформувати суспільство проте, хто такі євангельські віруючі, що вони проповідують, як живуть, до чого закликають…
 • Допомога церквам у розвитку інформаційного служіння

«…Євангелія мусить бути народам усім проповідувана» Марка 13:10

Наша мета – через сайт придбати молодь для Христа! («…щоб придбати беззаконних» І Кор. 9:21)

Наша ціль – дати альтернативу не християнським сайтам! («…ввесь світ лежить у злі» І Івана 5:19)«Християнський інформаційний ресурс» – це інформаційне служіння, яке об'єднує християнські церкви, місії, видавництва, журнали, громадські організації, табори та окремих християн з метою надання християнської інформації, програмних матеріалів, допомоги в підготовці лідерів і можливості братерського спілкування. Християнський інформаційний ресурс є служінням для християнської інформації України та Світу.UpGrade UpGrade

«Євангелія мусить бути народам усім проповідувана» Мaр. 13:10

Весь світ рухається та змінюється… Християнська молодь ХХІ ст. також… У своєму житті ми завжди «переходимо» на новий рівень: дитинство-школа, юність-діти, старість-відпочинок… А особливо у молоді роки "новий рівень" навчання, знайомств, подорожей, розвитку і росту… Зайшовши до християнського інформаційного ресурсу UpGrade ти перейдеш на новий рівень у своєму житті. Тут на тебе чекатиме цікава молодіжна інформація, найсвіжіші новини про життя та служіння євангельських християн, корисні поради для твого життя, найяскравіші миті на фотографіях, найунікальніші статті…Християнський інформаційний ресурс UpGrade був створений у листопаді 2009 року. Команда Адміністрації UpGrade є частиною християнської молоді. Назву «UpGrade» сайт отримав тому, що влітку того ж року проходив дитячий табір з аналогічною назвою. І саме ініціатори створення сайту UpGrade мали на меті створити молодіжну сторінку для молоді м.Рівне. Але відразу його ж назвали «християнський молодіжний ресурс», щоб там молоді люди мали змогу знаходитися різні матеріали для служіння. Також були зазначенні цілі створення: спілкування між братніми церквами і свідоцтво про Бога через сайт не віруючим людям.

Останні коментарі